Menu
Slider Loading

O mnie

 • Michał Polniak

  Trener Personalny

  Jestem trenerem personalnym / fizjotrenerem z doświadczeniem w prowadzeniu klientów zarówno personalnie jak i online, specjalistą żywienia i suplementacji w sporcie amatorskim i rekreacyjnym, instruktorem treningu oporowego z użyciem piłek i taśm, uczestnikiem wielu szkoleń, z zakresu medical training, trójboju siłowego, treningu kobiet w ciąży i po porodzie oraz poprawy zakresu ruchu w stawach (mobility).

  Stale się rozwijam uczestnicząc w szkoleniach i wykładach oraz czytając artykuły i badania z zakresu metod treningowych, strategii żywieniowych i suplementacyjnych. W ciągu kilku lat pracy jako trener pomogłem wielu osobom osiągnąć ich założone cele, a nawet więcej! Swój największy sukces zawodowy opisałem szczegółowo tutaj.

  Jako trener personalny pracuję od czerwca 2014 roku i przez ten czas zdobyłem cenne doświadczenie, dzięki któremu obecnie moi podopieczni notują bardzo dobre efekty. Dodatkowo ciągle się rozwijam nie tylko podczas licznych szkoleń, ale również czytając książki i artykuły, przeglądając filmy, opracowania i inne materiały udostępniane przez uznanych na świecie specjalistów takich jak: Charles Poliquin, Bret Contreras, Christian Thibaudeau, Paul Carter, Jim Wendler, John Rusin, Chris Beardsley i wielu innych.

  Szkolenie na trenera personalnego nauczyło mnie podstaw z zakresu anatomii funkcjonalnej, fizjologii wysiłku, metod treningowych, poprawnej techniki wykonywania ćwiczeń, żywienia i suplementacji oraz podejścia do klienta.

  Wiedzę z zakresu żywienia i suplementacji powiększyłem na szkoleniu rozszerzonym z tego zakresu z dr Grzegorzem Zydkiem i dr Małgorzatą Michalczyk, na którym oprócz wiedzy teoretycznej nauczyłem się również jak układać plany żywieniowe i suplementacyjne.

  Szkolenie z zakresu treningu oporowego z użyciem piłek i taśm poszerzyło wachlarz ćwiczeń, którym do tej pory dysponowałem.

  Uczestnictwo w szkoleniu Medical Trainer poza dodatkową wiedzą z zakresu anatomii funkcjonalnej, nauczyło mnie również jak postępować przy najczęściej spotykanych urazach i dysfunkcjach, np. łokieć tenisisty, kolano biegacza.

  Indywidualne szkolenie z podstaw trójboju siłowego u wicemistrza świata w tej dyscyplinie – Sebastiana Kota – dało mi ogromną dawkę wiedzy na temat przysiadu, martwego ciągu i wyciskania sztangi leżąc. Omówiliśmy najczęściej popełniane błędy, poprawne warianty wykonania ćwiczeń oraz wyłapywanie słabych punktów.

  Kurs Zajęcia ruchowe dla kobiet w ciąży i porodzie nauczył mnie jak ćwiczyć z kobietą ciężarną, aby mogła notować w bezpieczny sposób postępy w swoim wyglądzie, sile czy kondycji, a jednocześnie odpowiednio przygotować ją na sam poród nie tylko wzmacniając, ale też rozluźniając odpowiednie mięśnie.

  Zdecydowanie najlepsze szkolenie, na jakim do tej pory byłem to Fizjotrener Akademii KFD. Nauczyłem się na nim jak przeprowadzać testy, aby wyłapać jak najwięcej słabych punktów oraz jak projektować plany treningowe pod kątem ich wzmocnienia z uwzględnieniem celów klienta. Poznałem również dużo ćwiczeń rehabilitacyjnych wzmacniających słabe punkty lub rozciągających / rozluźniających skrócone mięśnie.

  Szkolenie na temat poprawy zakresu ruchu (mobility) nauczył mnie, czym tak naprawdę jest mobilność i jak wpływa na nasz trening oraz regenerację. Poprzez poprawę mobilności nauczyłem się zwiększać wydajność moich podopiecznych podczas treningów jak i w codziennym życiu, co również wpłynęło na mniejszą podatność na kontuzje.

  Kocham sport i uwielbiam nauczać. Postanowiłem więc to połączyć i sprawić, by moja PASJA była jednocześnie moją pracą. W końcu, jak mawiał Konfucjusz „wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu”. Dlatego zostałem trenerem personalnym.

Zakres świadczonych przeze mnie usług

Oferta

Jeśli szukasz trenera, który obieca Ci szybkie i spektakularne efekty przy minimalnym wysiłku to… źle trafiłeś/aś!

To, co mogę Ci obiecać to moje pełne zaangażowanie w realizację Twojego celu. Ale tego samego będę też wymagał od Ciebie. Bo tylko wtedy nasza współpraca będzie efektywna.

Jeśli jesteś gotowy/a podjąć wyzwanie to zapraszam do kontaktu.
Moja kompleksowa oferta na pewno będzie odpowiednia także dla Ciebie.

OPIEKA

indywidualnego podejścia do klienta

SYLWETKA

efektywnych metod treningowych

ZDROWIE

bezpiecznych technik wykonywania ćwiczeń

KONDYCJA

przygotowania do testów sprawnościowych

DIETA

skuteczne strategie żywieniowe

SUPLEMENTACJA

działających suplementów

Potrzebujesz czegoś innego? Napisz do mnie, a razem na pewno coś wymyślimy.

Współpraca

Współpracować ze mną można w trzech różnych wariantach.

TRENINGI PERSONALNE

Jest to zdecydowanie najlepsza opcja współpracy z trenerem, a poniżej wypisałem główne korzyści tego wariantu:

 1. MOTYWACJA – nie mam siły, nie umiem tego zrobić, nie chce mi się… STOP! Jesteś tu po to, żeby ćwiczyć, a nie narzekać i szukać wymówek i ja tego dopilnuję!
 2. INDYWIDUALNY PROGRAM TRENINGOWY – treningi zaprojektowane tak, żeby były dopasowane idealnie do Ciebie, Twoich możliwości i potrzeb.
 3. NOWOCZESNE METODY TRENINGOWE, STRATEGIE ŻYWIENIOWE I SUPLEMENTACYJNE – to, w co wierzyliśmy jeszcze 10 lat temu, obecnie zostało naukowo obalone, jednak większość mitów zarówno treningowych jak i żywieniowych czy suplementacyjnych nadal istnieje i co gorsze są one przekazywane kolejnym pokoleniom ćwiczących przez starszych „ekspertów”. Prawda jest taka, że w tym zawodzie, tak jak w większości, jeśli nie będziesz się rozwijał, będziesz się cofał. Dlatego stale rozwijam swoją wiedzę i umiejętności, abyś Ty nie musiał tracić czasu na czytanie całego Internetu, żeby się dowiedzieć prawdy w konkretnym temacie.
 4. WSPARCIE – moim zadaniem jest wspierać Ciebie na każdym etapie Twojej pracy nad własnym ciałem i słabościami.
 5. PRAWIDŁOWA TECHNIKA ĆWICZEŃ – jak poprawnie wykonać przysiad? Na to niby proste pytanie nie ma prostej odpowiedzi, bo ilu trenerów, tyle teorii. Słuchając rad specjalistów w swoich dziedzinach i testując różne techniki wiem dokładnie jak powinno się wykonywać określone ćwiczenia tak, aby były jednocześnie skuteczne i bezpieczne.
 6. ZAPOBIEGANIE KONTUZJOM – jest to powiązane z tym, co napisałem powyżej, czyli na treningach ze mną będziesz pracować posługując się tylko i wyłącznie bezpiecznymi technikami wykonywania ćwiczeń.
 7. EFEKTYWNIE WYKORZYSTANY CZAS – testując na sobie i swoich podopiecznych różne metody treningowe, doszedłem do wniosku, że jeśli po 45-60 minutach spędzonych na intensywnym treningu jesteś jeszcze w stanie dalej ćwiczyć to znaczy, że ten czas wcale nie był tak intensywnie wykorzystany jak Ci się wydawało. Trening ze mną to czas wykorzystany w 100% efektywnie na odpowiednio zaplanowanych ćwiczeniach, abyśmy wspólnie osiągnęli Twój cel w możliwie najkrótszym czasie.”
ONLINE

Na podstawie wywiadu medycznego, żywieniowego i treningowego otrzymasz zindywidualizowany plan działania, który pomoże Ci zrealizować wyznaczone cele. Plan zawiera: plan treningowy, schemat żywieniowy oraz suplementacyjny.

Dla kogo? Dla każdego, kto woli ćwiczyć sam/a, ale potrzebuje konkretnego planu, żeby móc go następnie samemu/ej realizować. Jest to także najlepsze rozwiązanie dla osób, które chciałyby ze mną ćwiczyć indywidualnie, ale z jakichś powodów nie mogą.

Pamiętaj jednak, że ponieważ nie mogę kontrolować Twojej techniki podczas treningów, nie biorę odpowiedzialności za ewentualne kontuzje, które mogą się pojawić.

Cena: 200 zł za plan na 8 tygodni + konsultacja gratis!

KONSULTACJA

Może zawierać: pomiar składu ciała, ocena postawy, wywiad medyczny, żywieniowy i treningowy, wskazanie błędów w tych zakresie oraz porady jak je poprawić.

Dla kogo? Chcesz spróbować samodzielnie swoich sił w sporcie i/lub poprawić estetykę sylwetki, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? Ćwiczysz od jakiegoś czasu, ale nie widać postępów? Chcesz spróbować czegoś nowego w treningu? A może o treningu wiesz już wszystko, ale żywienie i suplementacja to wciąż czarna magia?

Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś/aś twierdząco to konsultacja będzie dla Ciebie dobrym wyborem.

Cena: 100 zł / spotkanie

Możesz wybierać spośród kilku ofert treningowych

PAKIETY TRENINGOWE

Chcesz mieć niższe ceny? Poleć mnie swoim znajomym!
Za każde polecenie otrzymasz 10% zniżki dopóty,
dopóki ta osoba będzie ze mną współpracować.
2 znajomych = 20% zniżki, 5 znajomych = 50%, itd.

10 TRENINGÓW

1.000 zł

 • od 100zł / trening

 • Ważność 3 miesiące

20 TRENINGÓW

1.800 zł

 • od 90zł / trening

 • Pierwszy trening gratis

 • Porady żywieniowe gratis

 • Ważność 5 miesięcy

30 TRENINGÓW

2.400 zł

 • od 80zł / trening

 • Pierwszy trening gratis

 • Indywidualna i kompleksowa strategia żywieniowa i suplementacyjna gratis

 • Ważność 6 miesięcy

GALERIA

Zapraszam do oglądania!

Przeczytaj co Klienci mówią o mnie

Opinie Klientów

 • Mirka

  współpracujemy od 06.2015

 • Weronika

  współpracujemy od 02.2016

 • Albert

  współpracujemy od 03.2015

 • Krystian

  współpracujemy od 01.2016

 • Jednym zdaniem : super profesjonalista

  Jednym zdaniem : super profesjonalista, wielu trenerów personalnych powinno brać z niego przykład i go naśladować. Michał, posiada ogromną wiedzę popartą doświadczeniem w zakresie różnego rodzaju treningów, anatomii, fizjologii wysiłku fizycznego, dietetyki, suplementacji i psychologii. Jest człowiekiem pełnym pasji, pracowitym i zaangażowanym w to co robi, posiada wysoką kulturę osobistą , jest niesamowicie taktowny , z dużym poczuciem humoru. Do każdego, klienta podchodzi indywidualnie. Dla Michała nie ma trudnych przypadków u klientów. Problemy z kolanem, barkiem, kręgosłupem itp, nie są żadną przeszkodą w treningu , a wyzwaniem, które zawsze potrafi rozwiązać. Brak motywacji u klienta, to też nie problem. Michał zawsze wie jak zmotywować do treningu i utrzymania prawidłowej diety.

  W czasie treningów uczy i czuwa nad prawidłową techniką wykonania ćwiczeń, na bieżąco kontroluje postępy i modyfikuje trening i dietę, by były jak najbardziej efektywne i skuteczne. Z niczego potrafi zrobić coś. Brak sprzętu siłowni, to dla niego nie problem. W momencie stworzy stanowisko do treningu z tego co ma pod ręką i odpowiednio zmieni ćwiczenia. Chcesz schudnąć, przytyć, nabrać masy mięśniowej, poprawić sylwetkę, skorygować wady postawy, startować w zawodach sportowych ? Trenuj z Michałem, a na pewno będziesz dumny z efektów !

 • Mogę szczerze polecić tego trenera

  Korzystam z konsultacji z Michałem drogą elektroniczną. Jeśli uważasz, że taką drogą nie możesz nic osiągnąć, jesteś w błędzie. Mogę szczerze polecić tego trenera i zapewnić o jego profesjonalizmie i odpowiednim podejściu do klienta. Posiada ogromna wiedzę popartą doświadczeniem, na bieżąco kontroluje postępy i modyfikuje trening by był najbardziej efektywny. Jest pozytywną, uśmiechniętą, zaangażowaną w to co robi osobą. Szczerze polecam.

 • Polecam tego trenera

 • Michał to straszny drań!

  Michał to straszny drań. Jest bardzo wymagający, rygorystyczny i dociekliwy. Nic przed nim nie ukryjesz! Pracujemy razem od wielu miesięcy i dopiero dzięki jego pomocy zaczynam widzieć u siebie prawdziwe efekty. Każde ćwiczenie dobrane specjalnie dla mnie - żadnych bóli po treningach jak to kiedyś wielokrotnie miało miejsce. Jeśli jesteście gotowi na ciężką pracę to szczerze polecam zaufać Michałowi!

Masz pytania?

Skontaktuj się ze mną

 • GET-FIT Fitness (Katowice, ul. Uniwersytecka 13, budynek Altus, II piętro)

 • +48 506 237 068

Kod Antyspamowy:

Captcha code
Wyślij

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

99%